Pohled na železniční most.
Litografie s podtiskem 10,4 x 17,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v kameni. Nedatováno. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.
Chagall I., str. 200 - 201.
23. 10. 2016 00:10
23. 10. 2016 00:10
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
Dražitel č.17, 22. 10. 2016 23:55