PF 1987.

Čápová, Hana (1956 - 2019)

Barevný lept 12,2 x 8,2 cm. Signováno uprostřed tužkou, nedatováno.

Chagall I., 291 - 292.

PF 1987.

250 Kč (295 Kč)
250 Kč (295 Kč)

Dražitel č.5, 22. 10. 2016 21:24