PF 78 F. Nový.

Born, Adolf (1930 - 2016)

Serigrafie s podtiskem 8,4 x 19,1 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Arch papíru, na čtvrté straně bar. serigrafie 3,4 x 4,1 cm.

Chagall I., str. 194 - 195.

PF 78 F. Nový.

500 Kč (591 Kč)