(Konůpek Jan) Šestá kniha básní.
Praha, Jaroslav Picka, 1947. Monumenta Genii Bohemici svazek druhý. OBr, volně vložené archy, nestr. (52 s.). Folio. 11 orig. leptů signovaných tužkou a ilustrace Jan Konůpek. Celkem 65 výtisků číslovaných 1 - 65 a 60 neprodejných výtisků číslovaných I - LX. Tento výtisk č. 15.
Bubla 5738.
Obálka poškozena. chybí hřbet.
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
4 000 Kč (4 726 Kč)
Dražitel č.7, 20. 10. 2016 19:54