Zimní radovánky.

Ladová, Alena (1925 - 1992)

Kresba černým perem 21 x 30 cm. Signováno a datováno vpravo dole černým perem. Rok 1945. Kresba na kartonu.

Uprostřed ohnuto.

Zimní radovánky.

10. 12. 2023 22:03

950 Kč (1 122 Kč)
1 250 Kč (1 477 Kč)

Dražitel č.12, 10. 12. 2023 21:58