Ex Libris Mary Alice Ercolini.

Šimon, Pavel (1920 - 1958)

Barevná akvatinta 10,1 x 5,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

70 Kč (83 Kč)
145 Kč (171 Kč)

Dražitel č.17, 10. 12. 2023 21:48