Ex libris Ludmila Jiřincová. Domovní znamení u Kamenné hlavy v Praze, Národní třída 30 a text Ex libris Ludmila Jiřincová.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1992)

Lept 7,7 x 6,3 cm. Signováno tužkou vpavo dole, nedatováno. Rok 1978. Dole tištěný text. Vytvořeno pro Soubor exlibris ke sjezdu SSPE v Praze 1978. Použito také jako přílohová grafika knihy: Rybička, Antonín - Ludmila Jiřincová. Soupis grafického díla. Praha, SČB, 1984.

Rybička 1098.

150 Kč (177 Kč)