PF 1961.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Barevný linoryt 12,2 x 6,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Vzadu zbytky lepenky po paspartování,

PF 1961.

150 Kč (177 Kč)