Švejk.

Tyxa, Jaroslav (1912 - 1986)

Dřevoryt 12,6 x 7,8 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed. Rok 1985. Tisk na ručním papíře.

Chagall XVIII., str. 280.

Švejk.

50 Kč (59 Kč)
50 Kč (59 Kč)

Dražitel č.7, 8. 12. 2023 12:41