Víno.

Stuchlík, Miroslav (1941 - 2003)

Kombinovaná technika 26,6 x 19,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou a v desce M. Stuchlík 78. Autorský tisk. List č. 20/60. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.

Víno.

220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)

Dražitel č.7, 8. 12. 2023 12:39