I blbec je vysoce organizovaná hmota !

Reprodukce kresby 10,5 x 15 cm Signováno vpravo nahoře červenou pastelkou, nedatováno.

Vzadu zbytky lepenky po paspartování.

100 Kč (118 Kč)
525 Kč (620 Kč)

Dražitel č.10, 9. 12. 2023 12:36