Zdar a sílu !

Ručně kolorovaná reprodukce kresby 11,6 x 11,3 cm. Signováno a datováno dole uprostřed červenou pastelkou L. Mikulka 1988. Název napsán nahoře uprostřed červenou pastelkou. Signováno vpravo dole v desce Tombstone State Louis.

Uprostřed ohnuto.

Zdar a sílu !

400 Kč (473 Kč)
525 Kč (620 Kč)

Dražitel č.10, 8. 12. 2023 21:58