VŠ. K. H. Mácha v klobouku.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 15,2 x 7,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1976. List č. 10/40. Tisk na ručním papíře.

Štorek 172.

V levém horním rohu skvrnka od vlhka.

VŠ. K. H. Mácha v klobouku.

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.9, 8. 12. 2023 19:52