Zahrada v noci.

Filippovová, Marie (1938)

Kombinovaná technika 16,8 x 12,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2001.

Chagall II., str. 246.

Zahrada v noci.

160 Kč (189 Kč)
160 Kč (189 Kč)

Dražitel č.7, 8. 12. 2023 12:32