Listopad.

Pacák, Jan Antonín (Jeňýk) (1941 - 2007)

Barevná litografie 24,1 x 17,7 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed. Rok 1996.

Chagall X., str. 255 - 257.

Listopad.

400 Kč (473 Kč)