Eros.

Hřivnáč, Tomáš (1959)

Kombinovaná technika 11,8 x 9,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2010.

Chagall III, str. 328 - 329.

Eros.

240 Kč (284 Kč)
290 Kč (343 Kč)

Dražitel č.11, 10. 12. 2023 19:57