Tanečnice.

Burant, František (1924 - 2001)

Suchá jehla 12,4 x 9,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1999. List č. 13/130.

Chagall I, str. 239.

Tanečnice.

200 Kč (236 Kč)