Ex Libris Z. Řehák. Stavba Babylonské věže.

Hašková, Eva (1946)

Barevný lept 10,2 x 7,9 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou. Rok 2011. List č. 99/100.

Opus 140.

200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)

Dražitel č.12, 10. 12. 2023 13:37