Tři sestry.

Šalamoun, Jiří (1935 - 2022)

Barevná serigrafie 18,9 x 13 cm. Signováno a datováno perem vlevo dole. Rok 2004.

Chagall XV., str. 62-364.

Tři sestry.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.7, 8. 12. 2023 12:43