Apokalipsa I.

Vlasáková, Eva (1943)

Kombinovaná technika 12,7 x 9 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.

Chagall XX., str. 76.

Apokalipsa I.

200 Kč (236 Kč)