Z knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 12,9 x 10,4 cm. Nesignováno, nedatováno, rok 1925. .

Petrovský 87.

200 Kč (236 Kč)