Milevsko.

Stehlík, Karel (1912 - 1985)

Barevná litografie 5,9 x 35 cm. Signováno vpravo dole černým perem, nedatováno. Autorský tisk.

Toman II., str. 482.

Milevsko.

50 Kč (59 Kč)