Pražský hrad.

Stretti-Zamponi, Jaromír (1882 - 1959)

Barevná akvatinta 15,3 x 9,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou a v desce. Nedatováno.

Chagall XV, str. 145 - 146.

Pražský hrad.

250 Kč (295 Kč)
975 Kč (1 152 Kč)

Dražitel č.14, 10. 12. 2023 19:36