Pamětní list pro večeři Hollara.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 15,4 x 11,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Kpk 30. Příloha: RYTÍŘ, Václav - Špalíček českých knižních značek exlibris a novoročenek. Úvaly u Českého Brodu, 1934.

Žižka 676.

220 Kč (260 Kč)