PF 2014 František Dvořák.

Bím, Tomáš (1946)

Barevná litografie 9,8 x 20,4 cm. Signováno a datováno vpravo uprostřed tužkou Bím 13. List č. 70/130. Vloženo v kartonovém obalu.

PF 2014 František Dvořák.

250 Kč (295 Kč)
401 Kč (474 Kč)

Dražitel č.18, 10. 12. 2023 21:51