PF 1992 František Dvořák.

Hořánek, Jaroslav (1925 - 1995)

Barevná serigrafie 14 x 9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

PF 1992 František Dvořák.

100 Kč (118 Kč)