p. f. 1969 jaroslav kaiser.

Kaiser, Jaroslav (1919 - 2007)

Kombinovaná technika 17,2 x 13,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 33/100.

Chagall V., str. 49.

p. f. 1969 jaroslav kaiser.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.11, 9. 12. 2023 14:15