PF 1984.

Laufrová, Alena (1952)

Kombinovaná technika 13,7 x 9,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Laufrová 83. List č. 47/100.

Chagall VII, str. 84.

PF 1984.

150 Kč (177 Kč)