Ex Libris Alena Taurková.

Suchánek, Vladimír (1933 - 2021)

Barevná litografie 12 x 10,1 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. List č. 65/100.

Ex Libris Alena Taurková.

200 Kč (236 Kč)
500 Kč (591 Kč)

Dražitel č.7, 10. 12. 2023 11:08