P.F. 1979 LŠU Semily, J. Matlas. Housle.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Linoryt 14,7 x 5,5 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.

Štorek 168.

80 Kč (95 Kč)