Postava.

Šerých, Jaroslav (1928 - 2014)

Barevná suchá jehla 15,5 x 10,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2012. List č. 59/100.

Chagall XVI, s. 75 - 77.

Postava.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.7, 8. 12. 2023 12:43