Dostaveníčko.

Mézl, Zdeněk (1934 - 1916)

Dřevoryt 14,8 x 10 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall VIII, str. 250 - 251.

Dostaveníčko.

50 Kč (59 Kč)
125 Kč (148 Kč)

Dražitel č.12, 10. 12. 2023 21:53