Krajina.

Grmelová, Anna (1926 - 2000)

Linoryt 14,9 x 12,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rok 1980. List č. II. 18/80.

Chagall II, str. 377.

Krajina.

80 Kč (95 Kč)
80 Kč (95 Kč)

Dražitel č.7, 8. 12. 2023 12:32