Vzplanutí. Tanečnice.

Hořánek, Jaroslav (1925 - 1995)

Barevná serigrafie 36,8 x 69,6 cm, Signováno a datováno tužkou vlevo dole a vpravo dole v desce. Tisk u příležitosti výstavy grafika v Galerii Hollar od 4. do 29. listopadu 1992.

Chagall III., str. 273 - 274.

Vzplanutí. Tanečnice.

900 Kč (1 063 Kč)