Štefánikův most.

Souček, Václav (1887 - 1941)

Barevný lept 24,5 x 32,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Toman II., str. 471.

Zažloutlý papír, v horní části dvě trhlinky.

Štefánikův most.

150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)

Dražitel č.18, 10. 12. 2023 21:53