Záludná luna - ilustrace.

Farský, Zdeněk (1940 - 2023)

Barevná suchá jehla 22,6 x 16,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 26/30.

Vpravo nahoře modrá šmouha.

Záludná luna - ilustrace.

100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)

Dražitel č.12, 10. 12. 2023 13:36