Jin a Jin.

Čápová, Hana (1956 - 2019)

Barevný lept 13,8 x 8,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2009. List č. 52/100. Uprostřed napsán tužkou název. Montováno na karton.

Chagall I., str. 291 - 292.

Jin a Jin.

350 Kč (414 Kč)