(vazba, Čápová Hana) Fénixovo hnízdo.

Praha, Supraphon 1991. Polyhymnia svazek 65. Lyra Pragensis svazek 99. Celokožená vazba dle Bradella, 296 x 216 x 21 mm, patinovaná vepřovice a kozina, reliéfní inkrustace, zlacení. Ručně šitý kapitálek na dvě jádra, ořízka škrobová, leštěná. Předsádky: lihový papír, totožný s pouzdrem. Sestavované polokožené pouzdro. Vázal Jan Perůtka, říjen 2023. Signováno v tiráži tužkou a na zadní předsádce značkou. 80 (1) s. Sonety Shakespearových předchůdců a současníků. Pět barevných kombinovaných technik signovaných tužkou Hana Čápová. Typografická úptrava Vladimír Viener. Přeložil Zdeněk Hron. Slepotiskové razítko nakladatelství v tiráži. Celkem 200 výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk nečíslován.

Fénixovo hnízdo.

17 500 Kč (20 125 Kč)