(Roučka Pavel) Neboť ví...
Praha, Martin Dyrynk, 2018. Edice Slza svazek 32. OBr., volně vložené archy, XXV s. Dvě barevné litografie signované tužkou Pavel Roučka. Typografická úprava Martin Dyrynk. Za titulním listem věnování autora Martinovi Dyrynkovi. V tiráži podpis nakladatele. Soukromý tisk k novému roku. Celkem 220 ručně číslovaných výtisků na přírodním anglickém papíru Somerset Satin. Tento číslo 142.
550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)