Grafika paní M.Ž. č. 2.

Janáček, Zbyněk (1957)

Kombinovaná technika 31,3 x 25,1 cm. Signováno a datováno tužkou vpravo dole. Rok 1980. List č. 5/10. Tisk na ručním papíře.

Chagall IV., str. 126 - 127.

Grafika paní M.Ž. č. 2.

500 Kč (591 Kč)