Kytice.

Antonová, Alena (1930 - 2021)

Barevný lept 33,3 x 25,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Antonová 87.  List E.A.

Chagall I, str. 46 - 47.

Kytice.

800 Kč (945 Kč)