Kytice.
Barevný lept 33,3 x 25,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Antonová 87. List E.A.
Chagall I, str. 46 - 47.
800 Kč (945 Kč)
800 Kč (945 Kč)