(Suchánek Vladimír) Esej.

Březina, Otokar (1868 - 1929)

Praha, Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, 1988. OBr., volně vložené listy, nestr. (9 s.). Tři barevné litografie signované tužkou Vladimír Suchánek. Text připravil Dr. Otakar Fiala. Ediční poznámka Josef Glivický. Grafická úprava Milan Kopřiva. Celkem 170 výtisků.

První vydání.

Esej.

1 000 Kč (1 182 Kč)