Anderle, Jiří (1935)

Lept 22 x 12,3 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.

Chagall I, str. 41.

5. 11. 2023 22:06

2 500 Kč (2 954 Kč)
2 700 Kč (3 190 Kč)

Dražitel č.7, 5. 11. 2023 22:01