Lept 22 x 12,3 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno.
Chagall I, str. 41.
5. 11. 2023 22:06
5. 11. 2023 22:06
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 700 Kč (3 190 Kč)
2 700 Kč (3 190 Kč)
Dražitel č.7, 5. 11. 2023 22:01