Mánes.

Chaba, Karel (1925 - 2009)

Suchá jehla 19,9 x 19,7 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Exemplář č. 75/150. List k společné slavnostní večeři Spolku českých bibliofilů u příležitosti řádného valného shromáždění v sobotu 13. května 1995. Tisk na ručním papíře.

Chagall IV, str. 17.

Mánes.

750 Kč (886 Kč)