Probuzení. Emporium Aloise Dyka večeru Spolku českých bibliofilů V Praze 1930.

Konůpek, Jan (1883 - 1950)

Lept 18,8 x 13 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1930. Tisk na ručním papíře.

Žižka 677.

Vzadu zbytky lepenky po paspartování.

500 Kč (575 Kč)