Ženich.

Fulla, Lúdovít (1902 - 1980)

Ručně kolorovaný dřevoryt 26,7 x 17,5 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Pasparta, pauzovací papír. Tisk na kartonu.

Ženich.

1 600 Kč (1 890 Kč)