(Toyen) Annulaire de lune.
Paris, Éditions Maintenant, 1977. OBr., nestr. (76 s.). Šest ilustrací signovaných a datovaných v desce Toyen. Celkem 975 výtisků, z toho 75 na papíře Vélin d'Arches s třemi originálními suchými jehlami Toyen. Tento výtisk na papíře Pop's Arjomari. Exemplář č. 860.
Ladman 570.
Vynikající stav.
Bibliofilie, Toyen
Bibliofilie, Toyen
18 000 Kč (21 267 Kč)
18 000 Kč (21 267 Kč)