(Toyen) Annulaire de lune.

Brun le, Annie (1942)

Paris, Éditions Maintenant, 1977. OBr., nestr. (76 s.). Šest ilustrací signovaných a datovaných v desce Toyen. Celkem 975 výtisků, z toho 75 na papíře Vélin d'Arches s třemi originálními suchými jehlami Toyen. Tento výtisk na papíře Pop's Arjomari. Exemplář č. 860.

Ladman 570.

Vynikající stav.

Annulaire de lune.

Bibliofilie, Toyen

18 000 Kč (21 267 Kč)