(Richterová Marina) Setkání se Shakespearovými sonety.

Praha, Spolek českých bibliofilů, 2023. OBr., pap. přebal, 25 s. Text Miroslav Macek a Petr Ladman. Dvoustranná litografie, titulní list a signet Marina Richterová. Litografie "Odmítnutý Sonet" signována a datována vpravo dole tužkou. Vlevo název a číslování. List č. 45/80. Typografická úprava David Vlček. Knihařské práce K. a M. Stašovi. Celkem 80 číslovaných výtisků. Tento č. 48.

Setkání se Shakespearovými sonety.

3 200 Kč (3 781 Kč)