Istler, Josef (1919 - 2000)

Kombinovaná technika 9,8 x 7,9 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed . Rok 1992.

Chagall IV., str. 100 - 101.

Vzadu zbytky lepenky po paspartování.

250 Kč (295 Kč)
275 Kč (325 Kč)

Dražitel č.18, 5. 11. 2023 15:11