Krajina.

Lacina, Bohdan (1912 - 1971)

Dřevoryt 13,7 x 7,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall VII, str. 22 - 23.

Vzadu zbytky lepenky po paspartování.

Krajina.

150 Kč (177 Kč)